Biz Sizi Arayalım

Adınız (*)

Telefon (*)

0850 441 40 16 0284 712 40 16

OctoCloud ile Muhasebenizi İstediğiniz Yerden Yönetin.

OctoCloud Ön Muhasebe 1 Yıl Ücretsiz

AKINSOFT Güvencesi ile Muhasebe Süreçleriniz Kontrol Altında.

OCTOCLOUD İndirim

OCTOCLOUD Multi Responsive

OctoCloud Ön Muhasebe Gelişmiş Yapısı ile Tüm İşlemlerinizi Kolayca Yönetin

TÜM ÖZELLİKLER

e-Fatura / e-Arşiv Entegrasyonu

OctoCloud bulut tabanlı ön muhasebe programı ile e-Faturalarınızı dijital ortamda hızlıca oluşturun, E-Arşiv ile maliyetlerinizi azaltın.DETAYLI BİLGİ

Görev Yönetimi

OctoCloud Görev Yönetimi
OctoCloud Görev Yönetimi

İş performansını aklınıza gelen her şeyi deneyerek arttıramazsınız. Ekip yönetimi sürekli raporlama ve düzenli iş akışı gerektirir.

OctoCloud yepyeni Görev Yönetimi özelliğiyle en büyük yardımcınız olacak. Üstelik Kullanıcı kısıtlaması ve ücretlendirmesi olmadan sınırsız kullanıcı ile görev yönetiminin en hızlı hali.

OctoCloud’un Bu Özelliğini Çok Seveceksiniz.

DETAYLI BİLGİ

Kolay Kullanımlı Fatura Tasarımı

Kolayı varken elde fatura kesmekle uğraşmayın. OctoCloud ile faturanızı kolayca oluşturup ardından faturanızı yazdırabilirsiniz.

Online Muhasebe

İhtiyacınıza Yönelik Çözümlerimiz ile İşletmenizin İş Yükünü Hafifletiyoruz

  •  Mali Durumunuz Hakkında Bilgi Sahibi OlunMüşteri ve tedarikçilerinizin bakiyesini görüntüleyerek ödeme ve tahsilatlarınızı kolayca yönetin.
  •  Ön Muhasebiniz CebinizdeMüşterilerinizin faturalandırma işlemlerini zaman kaybetmeden anında yapın. Ödeme ve tahsilatları anlık olarak yönetin.
  •  Online Tahsilat YönetimiOctoCloud online tahsilat ile kredi kartından online olarak para transferi ya da tahsilat yaparak süreçlerinizi hızlandırın.